Інcтитут
докторантури
та аспірантури
Розділи сайту

Секція НТР

СЕКЦІЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ ВНТУ

Мета створення Секції Науково-технічної ради ВНТУ – координація дій щодо покращення якості та підвищення ефективності підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук. Склад Секції – керівництво ІДА, заступники деканів (директора) з наукової роботи профільних факультетів (інституту) ВНТУ, вчені секретарі спеціалізованих вчених рад університету, представники студентства.

ЗАДАЧІ СЕКЦІЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ ВНТУ

  1. Контроль за виконанням індивідуальних планів докторантів та аспірантів останнього року підготовки та прогнозування ефективності аспірантури і докторантури університету. Формування пропозицій та вжиття заходів щодо її підвищення.
  2. Систематичне заслуховування здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук на засіданнях Секції.
  3. Проведення науково-методичних семінарів із запрошенням аспірантів, докторантів та їх наукових керівників і консультантів для інформування змін щодо підготовки та захисту дисертацій.
  4. Узагальнення щорічних пропозицій, поданих навчально-науковими факультетами (інститутом), щодо формування та виконання державного замовлення на підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук.
  5. Формування перспективного плану підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора наук.

Новини

09.03.2022

Ефективність аспірантури ВНТУ у 2021 році склала 82 %.

09.03.2022

Підготовка в аспірантурі ВНТУ проводиться за спеціальностями... [далі]